| HappySadness a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara vizitata de voi?
Funda

Răspuns Câştigător
| diiiiiiia a răspuns:

Franta,Austria,Germania,Anglia love struck

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă te referi la atracții turistice și peisaj natural, cea mai frumoasă țară din lume este România.
Baftă

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai eu am fost in : franta,grecia,india, Italia, spania si bulgari si toate sunt superrr

| Emma a răspuns:

Romania laughing
N-am plecat din tarahappy

Dar as vrea sa merg in Frantahappy, la Paris

| Lala a răspuns:

Nu cred ca se poate stabili o tara care le intrece pe toate din punct de vedere al frumusetii. Toate sunt frumoase si foarte multe merita vizitate. Uite, eu, pana acum, am vazut urmatoarele tari: Ucraina, Ungaria, Bulgaria, Austria, Cehia, Slovacia, Italia si Spania si ti le recomand pe toate, in special Austria, Italia si Spania, pentru ca astea mi-au placut si mie un pic mai mult decat restul happy

| SunnyFlame a răspuns:

Istanbul
Grecia
Franta
Italia
Spania
funda?

| lollipop29 a răspuns:

Bulgariaaa:X:X

| FanMJJ a răspuns:

Nu am iesit niciodata din tara, dar daca ar fi as merge in america, mai exact in L.A sau New York

| aly a răspuns:

Franta

| yyyyy a răspuns:

India love struck o ador dar si anglia, grecia fundda

| xDarkBarbiee a răspuns:

Deci. Cu siguranta Budapesta :-x.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania - deocamdata. Intrece ce am vazut pana acum-Elvetia, Franta,Anglia, Germania, Austria, Italia, Irlanda, Grecia, Portugalia, Slovenia, Cehia, Ungaria, Maroc, Egipt