| Dav7id a întrebat:

A-ti reusit pana acum sa va indepliniti visul pe care il aveati de mici copii. s-au va-ti adaptat timpurilor si sunteti multumiti si cu ce sunteti in momentul de fata?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anul viitor se va deveni realitate.

| georginika a răspuns:

Inca sunt mica, cel putin asa ma consider eu si inca nu am reusit sa`mi indeplinesc visul. Dar eu sunt perseverenta si consecventa si nu ma las pana ce nu obtin ceea ce imi dpresc.

| CurubeuInAlbSiNegru a răspuns:

Momentan.sunt multumita cu ceea ce am.si cu ceea ce sunt ...Am,zic eu, o viata inainte sa imi realizez unele vise, acum avand doar 14 anitongue.Ar trebui sa ma concentrez pe scoala, pentru ca dupa ce voi termina scoala, liceul voi avea sursele necesare pentru a realiza toate visele sau pentru a continua realizarea unui vis.Nimic nu e imposibil, dar trebuie sa astepti, sa ai rabdare.happy Pana atunci...numai binehappy