| paula_2228 a întrebat:

Sunteti multumiti de ce ati realizat pana astazi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am intrebat niciodata. Am considerat ca odata ce traiesti vin si unele realizari care se vor ramase-n urma deja, daca intelegi...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt multumit . Sunt si regrete dar ca sa ma exprim prin vorbele cuiva : ,, Regrets ,I 've had a few ; But then again , too few to mention " .

| Bacemi a răspuns:

Sunt multumit. Sunt si regrete dar ca sa ma exprim prin vorbele cuiva :,, Regrets, I 've had a few; But then again, too few to mention ".

| just|breathe a răspuns:

Nu.Nu am realizat nimic din ceea ce mi-am dorit si mie foarte frica ca tot nu o sa realizez ceeace imi doresc. DAca intorc capul spre trecut ma innebunesc singura pentru ca mi-se pare ca nu am facut nimic care sa ma ajute sa imi indeplinesc visele.Am o parere f proasta despre mine...

| KidoSmart a răspuns:

Eu cred ca da in afara de faptul ca am luat primul meu 4

| MihAelA_1847 a răspuns:

Eu una sunt multumita, dar mereu este loc de mai bine.