| Giulia_7302 a întrebat:

Am auzit niste zvonuri ca vine Selena Gomez in Romania. O fi adevarat?

35 răspunsuri:
| cristina7005 a răspuns:

Va jur ca am vazut-o sambata trecuta pe selena in bucuresti

| szidy a răspuns:

Nu sunt doar zvonuri nu vine voi mai credeti in povestea asta

| Katye a răspuns:

Nu!
In primul rind ea nu a auzit de Romania;
in al doilra rand s-ar putea sa vina! In luma de miera ci justin Porsu;
si in al trelile rind e insarcinata pina ajunge aici naste.

| Addaa1998 a răspuns (pentru Katye):

Nu e asa!
Nu e insarcinata!
Doamne!
Ii vezi copilul?
Nici stiri nu sunt!

| sellove a răspuns:

Giulia e imposibil sa vina fiindca Romania e extrem de murdara si saraca. Uita-te la China.Pe langa ei suntem varza.De si mi-ar placea sa vina, nu se poate.Sunt foarte norocosi prietenii ei.Mai e cineva in afara de mine Oradeanca? Eu as vrea sa vina chiar in Oradea fiindca e foarte aproape de Budapesta si cred ca are mii de fani si aici.Eu sunt plecata in Italia dar in 13 August ma intorc.Ce fraier ii Puya. Zice ca suntem mai dotati decat chinezii.Ha ce prostie.Dar si mie mi-ar placea sa fim macar ca ungurii.Te rog sel vino la noi.