| Flöricicä a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez a fost in romania?:oAm auzit azi la o fata dar nu imi prea vine sa cred ca in primul rand a zis ca biletul era 30 lei si in al doilea rand fata asta minte cam multhee heeFunda!

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Esti fan?
Selena Gomez nu a venit in Romania.Cel putin anul asta nu cred ca va ajunge.
O seara placuta!

3 răspunsuri:
| Andruta a răspuns:

rolling on the floor))
nu e adevarat rolling on the floor
spune-i fetei aleia sa mearga ma des la psiholog rolling on the floor
30 de lei? oh go on un bilet la un concert de-al respectivei cred ca ar costa 150-200-250 lei laughing

| alexuts28 a răspuns:

I-ai dat funda degeaba! A fost in Romania dar nu a dat concert, ci a filmat pentru Monte Carlo! Uita-te la film, sau macar la ultimele 10 minute din film si vei vedea big grin

| Popa_Teodora_Alina_1999 a răspuns (pentru alexuts28):

Da chiar acum am vazut filmul si chiar acolo zicea ca vine sa ajute copii din Romania