| Giulia_7302 a întrebat:

Am auzit niste zvonuri ca vine Selena Gomez in Romania. O fi adevarat?

35 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Dalaughinge în Sadovalaughing

| mika a răspuns:

Nu

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Astea-s zvonuri...Nu vine pentru ca daca-rveni televiziunile, mass-media ar fi intoarsa cu fundul in sus! In al 2 rand Selena Gomez ar veni in Romania cu un motiv (Concert)! Nu va veni curand pentru ca Romania este la pamant cu sursele financiare! Te pup!

| PaulB a răspuns:

Ce sa caute in romania?rolling on the floor

| Bii26 a răspuns:

Bună
Aşteaptă până o vezi în Bucureşti.
Atunci ştii sigur că a venit.
Eu zic să nu mai crezi toate zvonurile. 80% dintre ele sunt false.
Ce ştiu eu, poate ajunge şi Selena în România, dar nu fii sigură că vine anul acesta. Cele mai mari speranţe sunt în anii 2011-2012.
Pa, pa

| Boniboon a răspuns:

Nu. laughing
Acum e in Budapesta, filmeaza pentru nu stiu ce film.

| ElyElyna a răspuns:

Da e adevarat, si vine si Hannah Montanahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihai eu cred ca va veni sunt sigur cine este de acord cu mine sa apeleze la id-ul mihaivalorosutgv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. a avut de ales intre budapesta si bucuresti cand a trebuit sa-si filmeze videoclipul pentru "round and round", dar a ales budapesta sad

| robert123 a răspuns:

Ce sa caute aici sa ii ceara boc impozit pe bani de concerte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate va veni si selena asa cum vine si hannah montana.

| IronHere a răspuns:

In nici un caz anul asta... poate 2011-2012-2013 acum nu cred...romania este la pamant cu bani(eu m-as duce la un concert)
Sti cum e vorba aia.,, E CRIZA!'' Selena are foarte multi fani in Romania, care vb despre ea si o adora.Pentru ca, canta foarte frumos si ea este foarte frumoasa. Anul asta nu cred ca va veni.sad

| IronHere a răspuns:

Wow...chiar nu stiam ca a avut de ales unde sa vina intre bucuresti si budapesta. Ce nasol ca nu a ales bucuresticrying.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu unu as vrea sa vina la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in Bucuresti. Face al 6-lea hit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez nu vine in Romania. Pentru ca suntem o tara mai saraca si de cat india.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este
nu ie tare miaj dorii sa vina o iubesc
te iubesc selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e din Romania e verisoara mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa vina si in Romania ca are turneu si acum e in paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da va veni in Romania pentru ca este in turneul european

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e in turneu european si eu sper sa vina in tara asta de **** numita ROMANIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu iti zic sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa vina pentru ca este cu acel turneu GIRL MEETS WORLD prin Europa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes it is i ll come to Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica vine si Hannah Grasanalaughing hai ca mor de ras, nu cred ca Sel are nevoie sa vina in Romania.Eu chiar mi-as dori sa vina sunt o fana, dar nu cred asa ceva sunt numai zvonuri, in plus in caz ca nu esti pe faza cu zvonurile astea Miley Cyrus i-a suparat pe sefii de la Disney Channel asa ca pentru fanele ei imi pare rau sa spun ca adio Hannah Montana, si eu chiar ma bucur de asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| cristina7005 a răspuns:

Bai, va jur ca am vazut-o pe selena in bucuresti sambata trecuta si i-am luat autograful

| cristina7005 a răspuns:

Va jur ca am vazut-o sambata trecuta pe selena in bucuresti

| Katye a răspuns:

Nu!
In primul rind ea nu a auzit de Romania;
in al doilra rand s-ar putea sa vina! In luma de miera ci justin Porsu;
si in al trelile rind e insarcinata pina ajunge aici naste.