| love10andra a întrebat:

Am auzit ca Selena Gomez e insarcinata! E adevarat?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

EU ZIC CA DAwinking
Frumoasa vedeta are o relatie frumoasa si serioasa cu celebrul cantaret Justin Bieber, ea fiind insarcinata in 5 saptamani, dupa cum anunta acum cateva zile in telegraful american The Sun. Viitorii parinti sunt in culmea fericirii dupa aflarea vestii "Sunt incantata de veste... Chiar nu ma asteptam! Justin este in culmea fericirii, inca este socat deoarece nu-i vine sa creada ca va fi tatic. Initial nu vroiam sa fac aceasta veste publica, dar m-am razgandit deoarece am vrut ca si fanii nostri sa se bucure odata cu noi. Vom afla sexul bebelusului in luna mai. Sper ca odata cu anuntarea acestei vesti nu voi mai primi amenintari amenintari cu moarte din partea fanelor lui Justin (rade)", spune viitoarea mamica. "La aniversarea lui Jus' de anul acesta, el a batut un apropo despre o eventuala sarcina, dar nimeni nu l-a luat in serios.", declara impresarul sau Scooter Braun. Iata ca sarcina Selenei a fost un adevarat cadou pentru celebrul cantaret. Desi amandoi au o varsta destul de frageda (nefiind inca majori in America) se pare ca se vor maturiza mai repede odata cu venirea pe lume a copilului lor, al carui sex il vom afla in luna mai, dupa spusese Selenei Gomez.

11 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu, nu este adevarat. Este doar un motiv de barfa.happy
Pa, pa.

| CrissuCristina a răspuns:

NU, nu este insarcinata, dar asa spune presa pentru ca nu are un subiect de barfa.

| Drumea_Marcela_1981 a răspuns:

Sunt alt cineva nu sunt cine arata in poza, asa ce frate adica nimeni nu a avut vrodata stari de voma si dureri de cap ce crezic a daca eu as avea asa ceva as fi insarcinat pe bune

| Drumea_Marcela_1981 a răspuns:

Eu zic ca nu ce crezic a daca ai stari de voma sau dureri ce cap esti insarcinat pe bune

| EXx_Cosmin_1996 a răspuns (pentru Drumea_Marcela_1981):

Da daca le ai in acelasi timp?

| Adrian_Andrei_1989 a răspuns:

Selena Gomez esta gravida?

e adevarat sau nu?

| Tutuianu_Alexandra_1997 a răspuns:

Buna! Da' este adevarat...Selena Gomez este insarcinata cu justin asta am vazut-o in revista bravo de luna aceasta!