| LoveAngel223 a întrebat:

Am citit o intrebare referitor la un utilizator TPU (adinaalbinaoare)si nu stiu cum sa o gasesc. dau fundita(nu vreau raspunsuri gen,, uita-te la comunitate)

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

E cumva asta?
http://www.tpu.ro/utilizator/rfsm-2

1 răspuns:
| LucianGabriel a răspuns:

Pai altfel nu ai cumhee hee dai la comunitate si ai o casuta de cautare scrii userul si dai la profilul lui si dupa la intrebarile puse de el sau daca ti-e prieten si mai ai activa optiunea sa fii notificat cand pune intrebari, vezi poate mai ai mail-ul.