| Allexandraaa a întrebat:

Cum gasesc un utilizator daca ii stiu numele big grin?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Trebuie să-i ştii numele nou. Sau cauţi la căsuţa cu întrebări şi răspunsuri: scrii numele vechi, or să-ţi apară câteva întrebări sau răspunsuri în care a fost menţionată [dacă a fost], respectiva trebuie să fi răspuns, dai click pe ea şi poate e acelaşi cont, dar cu alt nume. IDK.
Baftă!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Comunitatea" http://www.tpu.ro/uşeri şi îl cauţi după nume de utilizator, introducând nickname-ul lui în a doua căsuţă de căutare, cea de jos.
Succes!

| denyiuly a răspuns:

Buna allexandra!
intri la comunitate htpp://www.tpu.ro/useri
scrii in a doua casuta numele respectivului utilizator si dai ''enter''.iti vor aparea toti useri care au acel nume in ordine descrescatoare. sper ca te-am ajutat.pa,pa,pa:-h

| Deny1333 a răspuns:

Intrii la Comunitate, scrii numele său în căsuţa respectivă şi voila!

Răspuns utilizator avertizat
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai dai click pe numele tau si iti apare profilul propriu.Mai sus undeva deasupra pozei apare UTILIZATORI si dai click apoi in bara aia scrie numele si dai cauta.

| Laura a răspuns:

Google.

| Wehrmacht a răspuns:

Scti pe google TPU profil si numele de exemplu TPU profil Gabi87(e mortal asta). Funda?

| Allexandraaa explică:

Dar isi poate schimba numele? De exemplu daca a avut numele Cristina. si eu asta il stiu. dar si l-a schimbat altfel si eu nu il stiu pe cel nou... daca il scriu pe cel vechi imi va da profilul ei? Sau trebuie sa ii stiu numele nou? thinking