| тøхх a întrebat:

Funda! Vreau sa gasesc un utilizator, si nu stiu unde sa dau? Unde pot sa il gasesc?

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

1)Te duci la profilul tau si scrie unde e poza ta deasupra utulizatori
2)dai acolo
3)scrie undeva cauta utilizatori
4)scrii numele utilizatorului
5)dai cautare
6)inti in profilul lui
7)funda te rog
8)succes
9)Pa, pa!

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Apeși pe Vizualizare profil, după utilizatori și apoi scrii numele unde scrie caută.
Baftă!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Scrie acolo la cauta judetul de unde este si iti da toate persoanele din judetul respetiv si poate gasesti.

| Romancutza a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri

vezi unde scire utilizatori suspendati iar mai sus scrie cauta, scrii acolo numele si-l gasesti;)

| Shuellen a răspuns:

Ai sus "prima pagina, discuta live!, comunitate, TPU wiki, intrebari frecvente, blog, contact"
Apesi pe comunitate

Apoi ai cauta intrebari si raspunsuri
iar dedesubt " pozitie clasament crescator" si in dreapta scrii numele utilizatorului.

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Pai sus acolo in dreapta scrie Comunitatea, apesi acolo si apoi scrie undeva acolo Cauta, introduci numele utilizatorului si-l gasesti happy

| ÐєиÐєи a răspuns:

Te duci sus la "Comunitatea" si pe pagina care iti apare, in stanga (deasupra primilor useri, sub "Caută întrebări sau răspunsuri") ii scrii numele, dai click pe nick-ul lui, iar pe pagina lui de profil, sub poza este un link pentru cererea de prietenie.

baftawinking fundita plzz :*