| lovestoryy a întrebat:

Am dat-o in bara cu familia, rudele, scoala.mai multe.desi nu este asa grav. dar pur si simplu nu mai suport in fiecare zi cearta dintre mine si parinti.am vrut sa fug de acasa. pentru ca stiu unde sa ma duc.totusi un moment ma razgandisem pentru ca tot viitorul meu s-ar fi dus. ce sa fac? pentru ca nu mai pot repara nimic

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Si eu am cateodata ganduri din astea. La mine e problema ca parintii se cearta si eu si fratele meu nu mai suportam...deja ne-a ajuns. Dar te sfatuiesc sa nu pleci de acasa.toata problemele se vor rezolva de la sine. Dumnezeu are grija de fiecare.happy

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Incearca sa vb cu ei. sa te inteleaga sad. imi pare rau pentru situatia asta. dar daca fugi nu vei rezolva problemele... infrunta-le si atunci se poate schimba ceva