| Aleale11222333 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu iubita mea, cand ea era la menstruatie.Cam peste 2 saptamani au inceput sa mi se lase testiculele si sa ma doara foarte tare.Credeti ca are legatura cu asta? Ar putea fi sculament?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La sculament nu se lasa testiculele, ci curge din penis o infectie urat mirositoare.
Durerea de testicule poate fii provocata de ridicare unor greutati, sau a unui efort fizic, masiv.

In orice caz, dat fiind intrebarea ta de acum 1 saptamana, cand intrebai cum sa-ti reglezi menstruatia, cred ca asta este pusa la misto, de plictiseala!

"în 13 Iunie | Aleale11222333 a întrebat:
Cum fac sa imi reglez menstruatia?"

| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Nu erai fata?