| JusTPauL a întrebat:

Help!
Acum 7,8 zile am facut sex neprotejat cu prietena iar acum a inceput sa mi-i se inroseasca preputul si sa se umfle putin, parca am si o usoara senzatie de mancarime.
Intrebarea ar fi, ar putea fi sculament?
Daca da, ce medicamente trebuie sa iau? Nu vreau injecti sau sa merg la medic.
Va rog un sfat ceva, mi-ar fi de mare ajutor.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta este o boala venerica. Mergi de urgenta la un medic specialist care-ti va spune ce sa faci in continuare.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

S-ar putea sa ai gonoree, de ce ai facut sex neprotejat? du-te la medic cat mai repede sa nu se agraveze si data viitoare poate folosesti prezervativul!

| Xoxo77 a răspuns:

Ia niste paracetamolwinking du-te la medic, e cea mai buna solutie, nu toate problemele au raspunsurile pe net. Daca totusi nu vrei sa mergi la medic, citeste niste cursuri si studii despre bolile dermato-venerice, inscrie-te la medicina si mai treci si pe la biserica, sa te rogi sa nu mori pana iti pui singur diagnosticul - e mai complicat, dar mai sigur decat sa astepti pareri neavizate...

| altrought a răspuns:

Data viitoare folosește prezervativ dar până atunci bucură-te de BTS-ul contactat.