| imyourdestiny2 a întrebat:

Am in clasa doua colege cu care sunt prietena buna. ele sau certat deoarece una din ele a spus un secret deal celeilalte, lu o fata care nu e din clasa noastra ele sau certat practic prima a tradato pe cealalta.sa mai fiu prietena cu cea care i-a spus secretul celeilalte sau sa fiu prietena cu cealalta? Mi-e frica ca daca o sa stau mult timp cu ea o sa-i spun secretele mele si o sa le zica ea e mai barfitoare.

1 răspuns:
| AnUtZa_4192 a răspuns:

Priteneste cu ambele dar fii atenta cu cea birfitoare...happy