| cristianorudi7 a întrebat:

Am luat azi un modulator fm auto :

http://gamamag.ro/products/MODULATOR-FM-4in1-TELECOMANDA ,-USB,-SD.html

si l-am bagat la masina(cielo), am bagat stick-ul cu melodiile, dar bruia putin, nu se auzea tocmai bine. Am vb cu cineva si mi-a spus ca frecventa trebuie sa fie aceeasi si la radio si la modulator.
Acum eu zic poate ca si de din cauza k masina statea pe loc si nu era in miscare, poate de aceea nu se auzea k lumea. Sau poate depinde si de frecventa, eu am dat pe mai multe, dar tot bruia.
Sper sa ma lamuriti voi. Multumesc
PS: am dat 24 de lei pe el, dar acelasi modulator are si un prieten de-al meu pe un seat leon si la el cand am ascultat s-a auzit super bine, exact k la radio.

1 răspuns:
| spydy94 a răspuns:

Da trebuie sa fie exact pe aeeasi frecventa...si parrerea mea e k ai luat,, teapa'' ala is facute de chinezi la 24 de lei nu te poti astepta la mai mult...nu ai noroc cu toate.