| justroro a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta o data asa ca o sa dau copy paste si o sa mai specific ceva la sfarsithappy "Okaay,deci, cum sa fac sa ma bage un baiat in seama? e putin mai mare decat mine dar din cate stiu nu il deranjeaza chestia asta happy avem bunici in acelasi sat si mamele noastre se inteleg bine dar n-am prea avut tangente(nici nu ne salutam pe stradallaughing ) Ceva idei, dar fara chesti gen scrie-i pe chatlaughing" Am primit raspunsuri gen da-i poke sau du-te cu mama ta la mama lui acasa(mamele noastre nu isi fac vizitelaughing ). Deci alte idei?happyMultumesc!

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

1. Tu interactionezi cu acest baiat sau nu, adica daca nu aveti nimic in comun va trebui cumva sa-l bagi in seama.
2. Afla daca are sau nu prietena si daca nu are, pai ce mai stai du-te si invita-l undeva. Cineva trebuie sa faca primul pas si de obicei il face cel care tine mai mult, deci nu astepta.