| andypandy_2709 a întrebat:

Am mers la mare si m-am asezat pe un prosop galben de pe care se lua culoare ..acu nu stiu cum sa scap de pate galbena de pe costumu de baie ..idei? (costumul e alb cu dungi negre.) crying funda :*

6 răspunsuri:
| AndraaP a răspuns:

Incearca sa dai cu vanish (sau cum se scrie) daca nu merge, incearca cu spirt :*

| andypandy_2709 explică (pentru AndraaP):

Cu vanish nu merge ...si spirt? laughing

| AndraaP a răspuns (pentru andypandy_2709):

Ehlaughing) am avut si eu o pata urata si. am incercat. la mine a mers. straight face

| andypandy_2709 explică (pentru AndraaP):

laughing hai ca o sa incerc ...ms de sfat laughing

| deutzadia a răspuns:

Este o solutie la lifecar care scoate orice fel de pata.Iti garantez.Pa

| andypandy_2709 explică (pentru deutzadia):

Aha...