| any_3631 a întrebat:

Am multe puncte negre si nu stiu cum sa scap de ele... ceva idei va rog fundita

4 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Plasturi pentru puncte negre... dupa ce te speli, pe fata uscata aplici plasturele pe nas sau in zonele in care ai puncte negre lasi 10 minute, dupa care le indepartezi. o sa vezi cum punctele negre raman lipite d plasture, is foarte eficiente:x...(8-10 lei)
http://www.frumusetefemei.ro/wp-content/uploads/2009/01/pore_in.jpg

| luiza a răspuns:

Mai intai mergi la un salon de cosmetica sa ti-le scoata un specialist, apoi functie de tenul tau foloseste o solutie antiacneica, eu mi-am luat de la farmacia naturista o solutie din galbenele (lotiune antiacneica de la elmiplant) cu care imi curat fata. nu costa decat 15 lei.

| evoke a răspuns:

Pai... ai putea sa-ti cumperi Ziderin. Este foarte bun.
Sau sa-ti faci o masca de Argila in fiecare seara.batting eyelashes

| GdX a răspuns:

Eu le storc, ca nu ramane semnbig grin