| zanacapsunica a întrebat:

Ce e galbena si cu doua dungi negre? O lamaie cu bretele rolling on the floor))))

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poate sa fie si o minge cu dungi de vopsea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Imi plac lamailewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Fructul meu preferat este pepenele, desi am parte de el doar vara, iar asta il face mai special, ca daca as putea sa il mananc in fiecare zi a anului, atunci nu ar mai fi asa de special, pentru ca m-as plictisi de el. Gutuile imi plac si mie, dar sa fie foarte tari si zemoase in acelasi timp.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Si mie imi plac, dar prefer ciresele mai mult. Abia astept la anul sa mananc cirese din ciresul meu din gradina, ca face niste cirese din alea mari. Yummy happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Cred ca mi-am facut si mie pofta de cirese. De fapt, nu cred, ci sigur mi-am facut. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Hai ca eu ma bag la somn, mai discutam maine. Noapte buna :*

Răspuns utilizator avertizat