| ZuZiiii a întrebat:

Am nevoie de ajutor imi place de un baiat la inceput mi-a zis ca-i place de mine. dar de ceva timp nu vorbeste cu mine decat da ca-l intreb ceva, nici pe mess nu mai zice nimic.Desi la scoala se ia de toate fetele si de mine nu... Ce sa cred? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| piscot_7634 a răspuns:

Buna! Asa e si in cazul meu.Am observat recent ca baiatul de care imi place, la scoala s-a uitat la o diploma de pe perete si cand m-am plimbat pe langa el ca sa vad la ce diploma se uita am observat ca se uita la diploma mea.Deci in concluzie eu cred ca inca ma place dar ii este rusine sa faca primul pas sau ii e frica.Chiar nu stiu exact dar eu las lucrurile sa mearga de la sine cum mi s-a intamplat mai demult de ex m-am inscris la un concurs de costume cu inca o prietena si am ales sa ne imbracam in popey si olive si la un moment dat eu am inceput sa ma simp prost din cauza ca toti erau imbracati fain si eu nu si atunci am plecat de la concurs fix inainte sa inceapa iar prietena mea s-a suparat pe mine si a zis ca nu mai are ce vb cu mine iar recent a venit la mine sa ma intrebe daca vrea sa fie din nou prietena mea.Si se pare ca a functionat.Mereu imi ziceam las' ca se intoarce ea si exact asa a si fost. Fundita?big grin:*

2 răspunsuri:
| Alexu24 a răspuns:

Depinde de el. poate ca nu te mai place sau poate inceraca doar sa te faca geloasa ca le baga pe celelelate fete in seama si pe tine nu...happy

| Alexu24 a răspuns:

Depinde de el. poate ca nu te mai place sau poate inceraca doar sa te faca geloasa ca le baga pe celelelate fete in seama si pe tine nu...happy