| LalLyBoOmD a întrebat:

HEEEELP crying! Deci TPU, nu mai stiu ce sa mai cred! Deci imi place de un coleg, si mi-a spus acum 2 luni sau nu stiu exact, ca ma place PUTIN, DOAR PUTIN si ca nu-si doreste o relatie in clasa pentru ca toti sunt LOCO laughing... Dar el se da aproape in fiecare zi la mine.,. Dar se da cam la toate fetele, totusi a zis ca ma place doar pe mine..si am inteles de la alta colega ca ea a fost cu el mai demult, si ca a mai fost nu demult, cu alta colega, si prima mi-a zis ca s-ar putea ca el sa mai fie indragostit de a doua, nu stiu de ce s-au despartit, sau daca s-au despartit! Dar se da si la ea si cand ma gandesc ca mie mi-a zis ca ma place si se da si la aia, innebunesc, deci sunt si extrem de geloasa si nu stiu de ce sunt in stare! laughing Nu stiu ce sa mai cred, plus ca si prietena mea il place si eu din cauza ei am incetat sa mai vb pe mess, pe la scoala.,. si de ceva timp a inceput si el sa ma cam ignore, si ma simt foarte aiurea, vreau sa-l am si pe el, si pe prietena mea, dar nu stiu ce sa fac, e complicat, dar ma rog, intrebarea e, voi ce credeti? Ma place sau nu? Nu pot sa-l intreb, mi-ar fi prea rusine, dar din moment ce a zis ca ma place doar putin, si doar pe mine din toate fetele din clasa, si ca nu vrea o relatie pentru ca toti is "loco". poate cu fetele celelalte nu i-a mers si nu stiu, deci nu stiu, innebunesc gandindu-ma la asta si nu fac decat sa pierd timpul! Ajutor, nu mai pot sa sufar asa crying! FUNDA IMENSA PENTRU CEL MAI STRALUCIT RASPUNS si scuze daca am scris aiurea, m-am grabit!

2 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Hmm, e un WOMMANIZER adevarat tipu.
astia ce au reputatie mereu dau cu capu-n bara odata si odata, acum toata lumea (fetele) il iubeste,,, mai tirziu va uita de dinsu si masa... Nu cred ca are o atractie fata de tine, daca zici ca se da la toate, de obicei va alege pe cea mai frumoasa din voi... Noi baietii nu gindim cu capu-n iubire dar cu ochii uneori. THINK about it. happy. poate nu e raspunsul perfect,,, succes, uita-l mai bine, nu te costa

| Anonimus3000 a răspuns:

Poate asteapta sa faci tu primul pas...