| anonim_4396 a întrebat:

sunt aura,
Deci faza e in felul urmator:
eu il plac, stie, si a facut el misto ca e cu o prietena si m-am suparat pe el, ma rog m-am impacat (ca prieteni), el zice ca are prietena (dar nu credhappy ). I-am spus ca nu-l mai plac--da'de unde-- il plac foarte mult la scoala mai vorbim asa, se mai uita adanc in ochii mei, alearga prin fata mea, vrea sa ma faca geloasa. Nu stiu daca ma place, imi tot zice ca ma iubeste, dar cand il intreb de ce zice asta, raspunde in genu: eu te cred mai mult decat o prietena.(numai pe mess am vorbit asta, s imi tot zice ca el face asta din prietenie). Niciodata nu mi-a zis ca ma place in fata, mi-a zis ca sunt draguta! eu nu stiu cum sa ma comport cu el, e un baiat care ascunde si nu prea vorbeste.
Daca zice ca nu ma place, de ce se uita la mine cand stau cu spatele( mi-a zis o colega)de ce sa uita adanc in ochii mei, orice om normal care place o persoana face asta! Nu stiu ce sa mai cred... tot incearca sa ma faca geloasa, rade in fata mea, imi tot zice ca la el in clasa e un baiat care ma place...(nu se refera la el) oh go on! Au fost doua zile in care nu a iesit din clasa, nu s-a uitat la mine absolut deloc.
Nu stiu ce sa fac, ajutor!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi sa nu continuie cu acel MISTO fata de tine, daca era un om cu firea in cap stia ce sa zica se pare ca inca are acea minte de copil de 5 ani care se gandeste numai la joaca si nu realizeaza nimic

| Sin a răspuns:

Isi bate joc de tine si nimic mai mult!

"de ce sa uita adanc in ochii mei, orice om normal care place o persoana face asta!"
Eu cand vorbesc cu o persoana(indiferent cine ar fi) ma uit adanc in ochii lui/ei! Asta inseamna ca il/o plac?

| MalynaMagdalena a răspuns:

Intr-un fel cred ca te place dar nu prea stie ce vrea.se poarta cam imatur. daca va continua asa...cauta-ti altu' happy

fundita?big grin