| Lolkkk a întrebat:

Am nevoie de cineva care sa ma ajute cu meditații pentru matematică și română pentru examen, vreau sa fac de acum, ma poate ajuta cineva va rog?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"If you are good at something, never do it for free".

Pe principiul ăsta vor gândi cei care vor citi această întrebare, așadar, slabe speranțe să se ofere cineva.

| 1997onur a răspuns:

Te ajut eu for fre : )

Da dupa aia ma înjuri ca de ce ai loat 5 laughing))

Dar sunt sigur 80% și presimt ca dacă tu te strădui cu munca ta depusă cinstit cu greșeli cu tot mai mult ca sigur vei reușit sa iei mai mult decata un 5 : )

| Violleta2022 a răspuns:

Solicita asta pe FB-ul tau, cu siguranta ai colegi care te pot ajuta, daca nu-ti permit meditatii cu profesorii de la scoala.

| username5729 a răspuns:

Gasesti pe internet anunturi de meditatii. Daca vrei pot incerca si eu sa te ajut (am dat examenul anul trecut pe modelul nou si am luat note oki, iar acum sunt la mate-info intensiv info).

| Lolkkk explică (pentru username5729):

Dacă puteti chiar va rog frumos

| username5729 a răspuns (pentru Lolkkk):

Ok, daca vrei. Pe privat sau pe Instagram?

| Lolkkk explică (pentru username5729):

Instagram

| username5729 a răspuns (pentru Lolkkk):

Ok. Da cum te cheama pe ig?

| Lolkkk explică (pentru username5729):

Mihairadoolovici o poza cu o șapcă întoarsă în cap