| rotaruandrei30 a întrebat:

Am o intrebare, daca,sa presupun, ca sunt la academia de politie pot in acelasi timp sa particip la activitățile unui club sportiv, de preferat fotbal? Mi-ar permite regulamentul școlii acest lucru?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

De ce nu consulti regulamentul scolii?

5 răspunsuri:
| rotaruandrei30 explică (pentru aditimus):

Mersi!

| Violleta2022 a răspuns:

Academia de Politie are un program foarte rigid, care este respectat militareste de toti studentii. Nu se iese din unitate si nici nu se merge la sala sau cluburi sportive.
O academie militara sau de politie este armata serioasa, cu iesit din unitate numai cu permisie si cu instructie ca la carte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca poti sa iesi de acolo, presupun ca da. Dar vorbeste acolo sa vezi, ei o sa stie mai bine!

| bbttii a răspuns (pentru Violleta2022):

Buna,eu sunt studenta acolo si nu e deloc asa. Se poate iesi in fiecare zi, daca nu esti consemnat pentru anumite abateri. Eu mergeam la sala aproape zilnic cand eram in Bcucuresti

| bbttii a răspuns:

Din cate stiu, se poate. Are si academia ecchipe la diferite sporturi, daca vrei. Fotbal, hadnbal, judo