| AnnyIsMyName a întrebat:

Am o mare problema: m-am indragostit de un baiat din clasa, el a dat ceva semne ca ma place (ma chema mereu sa-mi arate niste lucruri banale, m-a intrebat daca plac pe vreun baiat din clasa, imi zambeste des, daca intorc capul se uita la mine). Acum cateva zile cineva a gasit sub banca lui un biletel pe care scria : Pt (numele unei fete din clasa), el a dat-o mai departe pana a ajuns la fata asta...pe biletel scria: 'Vrei sa-mi fi iubita?' ea a scris : 'Nu asa se intreaba o fata' Am facut toti haz de necaz...Pana la urma s-a adeverit ca nu era baiatula acesta. Cum as putea sa-i arat ca-l plac, dar fara sa-i spun in fata: 'Imi place de tine!'

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pupa-l cu prima ocazie care se iveste.

| AnnyIsMyName explică (pentru neutrino):

Nu stiu. dar daca vede cineva asta?! :O

| Coslegeanu a răspuns:

Altfel nu ai cum. Bine sunt 10000 de motive dar cel mai bine e sa-i spui in fata!

| AnnyIsMyName explică (pentru Coslegeanu):

Sunt putin timida.

| Coslegeanu a răspuns:

Si daca vede ce? Esti singura care saruta un baiat?