| alexab a întrebat:

Am o problema cu castile. Ieri mergeau perfect si acum nu mai aud nimic la ele. Sunetul la laptop se aude. Mi-am reinstalat si Windows-ul zilele trecute. E posibil sa fie vreo problema la setari? Unde trebuie sa intri ca sa rezolvi problema?

6 răspunsuri:
| SILvyw a răspuns:

Setari realtek

| alexab explică (pentru SILvyw):

Si acolo ce trebuie sa fac?

| SILvyw a răspuns:

Dai la sectiunea Audio I/O la front panel si dai S/PDIF settings....acolo ar trebui sa fie problema

| alexab explică (pentru SILvyw):

Am intrat pe realtek HD audio manager si mi-a aparut speaker configuration/sound effects/default format/main volume. Nu am PDIF. Ce-i ala?

| SILvyw a răspuns:

Daca nu ai la fel nu te pot ajuta sorry

| alexab explică (pentru SILvyw):

Merci oricum. crying