| LARAaungeoudemon a întrebat:

AM O PROBLEMA CU CEI DE LA ORANGE.please please help.de curand mi-am achizitionat un telefon blackberry 9300 cu optiunea blackberry 12 si ab de 8 euro un mare rahat! dar problema abonamentul este facut pe numarul fratelui meu! si eu nu am internet nu am nimic pe un telefon asa scump.
si totusi.am WIFI si totusi nu ma lasa sa ma conectez poate fi o problema din cauza ca nu e pe nr meu abonamentul? oare blackberry in romania functioneaza numai cu abonament? mai ales la internet? caci vad ca fara abonament internet nu am pe el si am intrat pe orange.ro cica sa imi activez netu darr nici idee de blackberry asta inseaman ca netu la blackberry este numai pe abonament.deci si in concluzie. ce pot face sa pun abonamentul ala pe nr meu? sau sa fac un abonament de familie nici eu nu stiu

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Du-te la un Orange store profesionalizat big grin