| lovecats123 a întrebat:

Am o problema! M-a invitat crush ul în oraș si îmi este teama sa ies. Îmi e frica sa nu fac ceva greșit sau sa fac o impresie greșită. Știu ca voi fii super încordată si nici nu voi știi ce sa spun. Cum scap de emoții? Cum pot fii,, eu"?

2 răspunsuri:
| Mara2082016 a răspuns:

Pai îmbracă te îmbrăcate frumos, sa te simți și tu bine în pielea ta, și încearcă sa vorbiți unul cu celălalt despre voi... Viața celuilalt... așa va veți apropia și nu îți iti va fi greu sa vorbești despre tine happy

| FaraNume1245 a răspuns:

Bea un 50 de tarie, sigur iti trec emotiile.