| JustForFewSeconds a întrebat:

Am o problema maare! Mi-am facut un cont pe ask.fm, si vreau sa-l sterg, dar problema e ca parola care o aveam nu-mi merge! Cred ca am uitat-o. Sau am schimbat-o de prea multe ori si nu o mai stiu care e. In fine. Stiu ca se poate schimba cu email-ul care l-am pus acolo, dar nici parola de la email nu o mai stiu pentru ca intre timp foloseam alt email si parolele erau diferite -_-. Si am dat pentru emailul pe care mi-am facut contul de ask, sa-mi schimb parola, dar nu mai stiu o intrebare cheie din aia :-s. Acum cum fac sa scap de ask? crying

1 răspuns:
| AlexBrooK00 a răspuns:

Salut nu mai acum din câte ai explicat mai sus doar dacă îți afli parolele așa ca mult succes să-ți amintești.