| Sebastian98qw9 a întrebat:

Am o problema mare.Am vrut sa imi instalez un update da placa video Nvidia, versiunea 331, 65.Si mi-a dat Install failed, dupa am desinstalai driverul actual, 314.22, si nici dupa nu a mers.Si cand vreau sa instalez inapo driver-ul vechi 314.22 imi da failed si nu pot deschide nici un joc.
Va rog ajutati-ma, am incercat detoate.Raspunsul care ma va ajuta primeste funda si RESPECT.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru asta trebuie sa faci urmatoarele:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.