| RoMoBoy a întrebat:

Va rog mult TPU ma puteti ajuta? Am vrut sa dau update la placa video si am dezinstalat driver-ul si cand vreau sa instalez din nou driver-ul nu merge imi apare nVIDIA installer failed ce e de facut va rog mult sa ma ajutati. Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai si pe cati biti?
Ce placa video?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| RoMoBoy explică (pentru neluL):

Am resusit sa rezolv mersi oricum am instalat windows 8 pana la urma a mers

| RoMoBoy explică (pentru neluL):

Am rezolvat pana la urma am instalat windows 8 multumesc oricum

| neluL a răspuns (pentru RoMoBoy):

Cu placere! wave bye, bye
I wish you a great day!