| anonim_4396 a întrebat:

nu mi-a venit ciclul deja de 3 luni si asta e a 4 credeti ca e ceva grav? DAU FUNDA SI VOT

4 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Buna!

Daca esti la inceput, e ceva normal...
asa este la inceput. eu, tin minte, nu mi-a venit ciclu 4 luni, m-am documentat, m-am interesat si am aflat ca e normal happy
In mintea mea : Ieeeeee! :]]
profita de asta! smug
Nu e nimic grav. keep calm.
repet, e ceva normal.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca inainte iti venea regulat, eu zic sa te duci la un doctor. E posibil sa fie doar o dereglare, sau nu. Crede-ma, nu ai nimic de pierdut, in cel mai rau caz o sa iti dea niste pastile. Am avut si eu probleme cu chestia asta si acum sunt mult mai bine. Succes! :*

| mona a răspuns:

Daca ai facut sex posibil sa fie sarcina iar daca nu e cazul atunci poate fi vorba de dereglari hormonale

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu,mie mi s-a intamplat sa imi vina abia dupa 5 luni. Daca esti la inceput, nu a trecut foarte mult timp de cand ti-a venit prima menstruatie, este normal, ciclul este neregulat la inceput.O sa se regleze de la sine.Pa-pa!happy