| DumnezeuTatal a întrebat:

deci sunt foarte ingrijorata, nu mi-a mai venitul ciclul de vreo 3 luni, credeti ca e grav? Sunt insarcinata, ar putea sa-mi suga tot sangele copilul? Sa merg la doctor?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Categoric din moment ce tatal e vampir

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai auzit tu de tâmpenia asta că un copil iti suge sangele? Schimba-ti numele de aici ca nu ti se potriveste deloc. Du-te la un medic ginecolog apoi la altul.Psihiatru.Poate iti mai schimba modul de gandire.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta ai ramas bortoasa in momentul asta la MEDIC pentru avort

| Violleta2022 a răspuns:

Wow, am trait sa aud si asa grozavie, asta-i buna de pus in rama!

| Drimmero a răspuns:

Cam slabut trolling-ul, fata draga/

| Staind a răspuns:

De aia nu mai vine ciclul, ca-l suge copilu'.

| ExprimareLibera a răspuns:

Nu prea au simțul umorului ăștia, a? Da, tot ce se poate. O să naști un copil "cu sânge în instalație".

| NiKoLeT a răspuns:

Nu te supara! Tu ai citit ce ai scris? cum,, sa-ti suga tot singele copilul''? Du-te de urgenta la medic!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru NiKoLeT):

Nu ai precizat ce specializare trebuie sa aiba in mod obligatoriu medicul respectiv. rolling on the floor

| NiKoLeT a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Imi cer scuze, mi-a scapat, dar cu siguranta ca primul medic ar trebui sa fie PSIHIATRU dupa care ginecolog.big grin

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Caterinca 100%

| WgStefan a răspuns:

Du te de urgenta la psihiatru!

| Fetitzacekurai a răspuns:

Scuzati-ma ca deviez de la subiect dar... toata viata mea a fost o minciuna!
Mie mi s-a spus ca dumnezeu e barbat dar nu! E o fata insarcinata caruia copilul ii suge sangele.
Ma intreb ce minciuni mai exista...

| COSMIN20041705 a răspuns:

Buna,mergi de urgenta la ginecolog!