| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am si eu o intrebare(pentru fete):care este cea mai frumoasa declartie de dragoste pe care v'ar putea'o spune un baiat?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

eu am primit cea mai frumoasa declaratie uite:
Iubito dragostea a capatat o noua forma din momentul in care te-am cunoscut, mi-am dat seama ca sunt 8 minuni ale lumi.si cel mai frumos diamant se topeste la vederea ochilor tai. Te iubesc si sper sa fii a mea forever :X

41 răspunsuri:
| dianadiana a răspuns:

Te iubesc ca in prima zi de divort laughing rolling on the floor glumeam... :p eu cred ca o declaratie de dragoste una frumoasa af fi asa : un te iubesc spus in public. Tare cat mai tare big grin

| danutza_8181 a răspuns:

Eu cred ca un sincer te iubesc si sa fie din suflet spus e o declaratie frumoasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia te-nseli. Sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubi, am castigat lozul cel mare la 6 din 49. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia cu toate astea te inseli. Daca ai nimerit tu unul care nu spune decit te iubesc, nu poti generaliza. Oricum, cineva indragostit o sa-ti spuna mult mai mult de atit, depinde cit de mult iubestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nony-poti cauta o melodie orientala, iar cu textul ce l-ai compus tu, scoti o manea de moare lumea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nony-lasa ca te parasc eu la criticu.vezi tu. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit declaratii de dragoste... ultima e cea mai recenta si a constat din 10 lucruri pentru care poate spune ca ma iubeste laughing) m-am amuzat copios dupa ce-am citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@enigma, stai relaxa...nu mai plange...am rezolvat treburile cu bublina in privatlaughing@nony e de fatadarolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai timid... fac lucrurile doar in privatlaughing
Nu imi place sa fiu in centrul atentieirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU doresc sa fiu porc, dar asta-i adevarul. Dragostea trece prin stomac, iar declaratiile sunt interesante cat cresti. M-am trezit si eu lup batran sa dau sfaturi cica laughing... Copii, nu vreau sa fiu rau dar lucrurile se schimba mult in timp, dragostea romanica este subiect adolescentin. Ultima oara cand am filtrat cu o gagica s-a lasat cu mers la ea, baut sangria si de aici nu mai este problema voastra laughing. Suntem mamifere, iar asta conteaza. Sorz that i'm so blunt, dar suntem satuli de telenovele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai important e ceea ce face pentru tine pentru ca e usor sa arunci cuvinte si sa te comporti ulterior ca un badaran. Asa ca daca e alaturi de mine si ma face fericita o pot considera tot o declaratie de dragoste