| qwerty1234 a întrebat:

Intrebare pentru fete, daca un baiat cu care ati vorbit de cateva ori, pe care nu il placeti(dar nici nu il displaceti) va face o marturie de dragoste frumoasa intre patru ochi are vreo sansa sa va cucereasca? Totusi, nu e asa de usor cum pare sa-i zici unei fete "te iubesc".

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pe mine nu m-ar impresiona, din contra m-ar plictisi. Acu depinde de fata, dar eu daca nu plac un baiat la prima vedere, poate sa-mi faca si serenade si tot nu accept sa fiu impreuna cu el.happy

| selysol a răspuns:

Nu stiu... daca nu ma atrage deloc deloc nu are sanse. poate sa vina cu serenade cu flori poezii tot ce vrea ca nu m-ar cuceri poate doar m-ar flata sau surprinde dar nimic mai mult.

| diana26 a răspuns:

Depinde de cum arata, de cat de cuceritor e....nu toti baietii sunt la fel

| sandra94 a răspuns:

Nu delocc daca nu imi place ma starui chiar sa fug de el mai rar sa dau ochii cu el