| qwerty1234 a întrebat:

Intrebare pentru fete, daca un baiat cu care ati vorbit de cateva ori, pe care nu il placeti(dar nici nu il displaceti) va face o marturie de dragoste frumoasa intre patru ochi are vreo sansa sa va cucereasca? Totusi, nu e asa de usor cum pare sa-i zici unei fete "te iubesc".

1 răspuns:
| alin23mester a răspuns:

Nasol frate, si eu as fi fost interesat sa vad un raspuns la asa ceva tongue din experienta, iti spun ca trebuie mai mult decat sa iti iei o data inima in dinti si sa 'o spui'... in plus, daca ati vorbit "de cateva ori"... cum dracu poti sa ii spui ca o iubesti?! esti retardat?! serios acum, cum sa te mai ia in serios fata daca abia o cunosti si tu ii faci declaratie de dragoste? pfai de capu' meu
asa ca sa nu zici ca nu ti-am zis nimic util in raspuns: du-te vorbeste cu ea, invit-o la un suc, un film, iesiti in parc, sau la alergat, faceti ceva impreuna! dupa un timp, daca ii sa fie, lucrurile o sa inceapa sa se lege, asa o sa stii cand va veni vremea sa spui sau sa faci ceva decisiv! nu singur trebuie sa gandesti toate astea, in mintea ta! du-te la ea, ca mai tarziu sa vina ea la tine!winking noapte buna! happy