| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare infantila. Fetelor voi ce ati face daca un baiat v'ar face c****, proaste, ar spune ca va da la m***? Cum tratati un asemenea specimen?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

I-as spune sa se duca dr*cu, si ca nu are cu ce sa imi dea la m*ie.

12 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

In primul rand, nu prea cunosc baieti atat de idioti(si imaturi), dar de obicei nu bag in seama, nu le dau atentie. Nu ma iau la cearta pentru asa ceva, pentru ca pur si simplu nu-mi pasa de cine, ce zice.

| aliceinchains a răspuns:

@AnnaFunkyGirl, nu specificaseși că de pe net, dar cred că știu și de cine zici laughing, am văzut o discuție cu o tonă de injurii. Dacă-i vorba de net, chiar nu trebuie să-ți pese cât de puțin. Ce te interesează dacă te jignește cineva de pe net?, oricum nu-l cunoști.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Ii dau eu la m*** luibatting eyelashes.

| d1onn5o a răspuns:

Nu sunt fata, dar fiind baiat cunosc astfel de specimene care nu stiu sa vorbeasca frumos cu o fata. Daca te-a facut in felul ala in cel mai bun caz trebuie sa te feresti de ei.

| DeliaDaniela a răspuns:

Tot ce ai nevoie in viata este ignorantă şi incredere : astfel succesul este garantat!

Ignora`l si o sa vezi ca se va plictisi! in plus, prin asta dovedesti ca esti mult mai matura decat el si ca ii esti cu mult superioara! Oricum, nici nu merita sa iti faci griji pentru cuvintele lui! baftawinking

| goldheart a răspuns:

In cazul acesta, cred ca cel mai bun prieten al acelui ''exemplar esuat'' ar fi ignoranta. Daca e prost-educat si nu stie sa respecte o fata, chiar daca nu o place, atunci n-am ce-i face decat sa-l ignor. N-am nevoie de astfel de oameni in jurul meu...

| RougeEttiquete a răspuns:

Nu il bag in seama.cel mai simplu.Stiu ca mitnea lui atata poate si nu trebuie sa-mi bat capul cu el.oh go on.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Alicecullen este o persoana de pe TPU in general de pe TPU am gasit asemenea persoane

| TinkerbellM a răspuns:

Il tratezi cu indiferenta, ii arati ca nu-ti pasa si il lasi in pace sa vorbeasca. Tu sti foarte bine cine esti si nu te cobori la mintea lui de descreierat. big grin

| Missperfect a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie numai ca mie mi-a spus cineva ca el ar fi spus ca sunt c**** si nu mi-a recunoscut! Eu nu l-as mai baga in seama! Poate ca ii place de tine si nu stie cum sa se bage in seama sau poate e un prost educat! Cel mai bine e sa il ignori!

| oanakissyou a răspuns:

De exemplu nu ai mai vorbi cu el, daca iar pasa de tine ar inceta si pe urma ati reveni ca la inceput.

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Sal,i-as trage o palma peste fata de nu s-ar vedea si l-as injura si eu pe el dar cred ca ceam mai buna chestie este sa-l ignori