| Stresuletz a întrebat:

Am si eu o intrebaree :-s, as vrea sa stiu daca : O pereche de blugii negrii cu turul lasat si cu cusatura albastra se potriveste cu un triocu rosu cu scris pe el negru si alb, iar in picioare o pereche de bascheti negrii si albastru pe partii :-s, as vrea sa stiu daca se potrivesc :-s, va rog dati cu parerea;-s

Răspuns Câştigător
| CrazZy_2597 a răspuns:

Da se potrivesc
si coafura sa fie ceva emo sau cena de gen sa se potriveasca
pup
sani fundita

1 răspuns:
| gya_5588 a răspuns:

Cred ca se potrivesc deoarece predomina negru si rosu care dupa parerea mea arata foarte bine impreuna.
In ceea ce priveste baschetii daca albastrul din ei se ragaseste si la pantaloni e perfect. albul si negrul sunt nonculori asa ca nu e nicio problema.