| simonik_6936 a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu cum pot face o pereche de blugi cu turul lasat dintr-o pereche normali? Multumesc Fundita:*

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

Adaugand o parte de material in jurul taliei, dar de ce sa te complici si sa nu iti iei unii noi nouti?

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Ii tragi mai sus cu are bunica pana la buric si pui o curealaughing

| smaranditza a răspuns:

Nu poti

| viooiv a răspuns:

Fara ajutorul unui croitor slabe sanse.dar mai bine cumperi.Sau nu mai pune curea si trage-i jos pana sta sa pice...

| AlleshiaBy a răspuns:

Pai nu creca poti ca e greu.mai bine cumparati:*

| syphon a răspuns:

Nu-ti da mami bani sa-ti iei si tu nadragi?