| alexa_1346 a întrebat:

am ceva eveniment ..si nu stiu daca se potriveste vestimentatia pe care o boi alege..va rog frumoas sa-mi dati niste pareri daca este buna sau naspaa...deci o sa -mi iau o camasa alba, vreau sa-mi iau blugii albastri si au cusatura maro, si as vrea sa imi iau ugg-uri.Ar arata fain daca m-as imbraca asa? funda! multumesc.anticipat :*

2 răspunsuri:
| lavida a răspuns:

Depinde ce culoare au ugg-urile, dc au aceeasi nuanta cu maroul cusaturii de la blugi at e ok

| alexa_1346 explică (pentru lavida):

Is maro...mersi:*