| allynna17allynna a întrebat:

Blugii cu turul lasat, se potrivesc cu pantofi cu toc mare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg cu o singura conditie. Sa nu fie blugi cu turu lasat ci blugi cu turul semi lasat. Nu foarte lasat dar sa fie o diferenta. happy

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Clar nu.Incearca niste adidasi sau niste bascheti happy

| Mwhahahaa a răspuns:

Depinde de modelul blugilor si de pantofi. Dar asa ca o idee suna bine!:*

| mixxjim a răspuns:

Blugii cu turul lasat ar trebui sa dispara definitiv de pe fata pamantului, sunt o porcarie, iti scurteaza picioarele, iti fac fundul mare, zici ca ai wc la purtator laughing este model turcesc, ca salvarii pe care-i poarta turcoaicele de la tara. si merg cu pantofi cu toc, sa-ti mai lungeasca picioarele care au fost scurtate de turul ala jos de la pantalonii aia penibili laughing

| allynna17allynna explică (pentru mixxjim):

Nu ti.am cerut parerea despre blugii de acest tip, am intrebat doar daca se potrivesc. Gusturile nu se discuta!

| mixxjim a răspuns (pentru allynna17allynna):

Ti-am raspuns si la intrebare, si ti-am explicat si de cewinking dar sigur ai arata mult mai bine cu alta forma de blugi si cu toc mare big grin

| allynna17allynna explică (pentru mixxjim):

Multumesc, si o sa tin cont de sfatul tau?winking

| allynna17allynna explică (pentru anonim_4396):

Ceva in genul acestora http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0, i:88

| anonim_4396 a răspuns (pentru allynna17allynna):

Sunt ok :), unii se gandesc la modele foarte exagerate si na :).
Apropo, sunt reduceri la TinaR la blugi cu turu lasat si poate te inspira prima tinuta ( ma refer la camasa cu maneca scurta :) ) : http://www.tinar.ro/pantaloni/jeansi.html.

| allynna17allynna explică (pentru anonim_4396):

Nu merge linkulsad

| anonim_4396 a răspuns (pentru allynna17allynna):

Intra pe www.tinar.ro la sectiunea pantaloni si dupa jeansi. :)

| allynna17allynna explică (pentru anonim_4396):

Ok. mersi frumos:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru allynna17allynna):

Nu ai pentru ce. La BSK cred ca o sa gasesti camasi frumoase sau la Pull & Bear. happy O seara frumoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru allynna17allynna):

Merg cu o singura conditie. Sa nu fie blugi cu turu lasat ci blugi cu turul semi lasat. Nu foarte lasat dar sa fie o diferenta. happy