| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva saptamani eu si un coleg din clasa ne placem, dar eu nu am vrut sa fiu cu el. I-am spus azi ca nu imi mai place. Si mi-a spus ca mi-am batut joc de el si acum e randul lui sa imi faca la fel, ca o sa spuna lucruri despre mine prin scoalastraight face. Nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi maine la scoala. Daca m-am certat cu el, ceilalti nici atat nu o sa vorbeasca cu mine pentru ca asa-s ei oh go on. Ce pot sa fac?sad

Scuze daca sunt greseli.

Răspuns Câştigător
| AdelinaChp a răspuns:

Am trecut exact prin acceasi situatie rolling eyes

Deci mie nu`mi placea de el si el a zis ca imi bat joc de el si ca o sa imi faca muult, muult rau straight face am zis ca mor in acel moment... dar iata ce am fcaut, prima data m-am dus si i-am cerut mii de scuze si i-am zis ca daca nu ma iarata ma omor =]] ( la panarama bine inteles ) si el cum inca tinea mult la mine a zis ca gata ca era si el suparat si gata... daca asta nu merge roagal sa fiti impreuna dar in secret ca sa nu fiti barfiti cicawinking si asa no sa stie nimeni si nici no sa va afisati in public si nicaieri. si gata problema

success kiss

3 răspunsuri:
| ioanaprim a răspuns:

Explica-i motivele tale. adevarul e ca este greu sa fi cu iubitul in clasa! (spun din proprie experienta)! fa-l sa inteleaga desi nu cred ca va face ce a spus! succes

| NoCharachter a răspuns:

Pai de ce ti-ai batut joc de el?

| Sabìŋaaa a răspuns:

@Dienu stiua: nu mi-am batut joc de el. asa crede pentru ca i-am spus ca nu il mai plac. happy