| ubiticatha33 a întrebat:

Am si eu o problema.intotdeauna toti se leaga de mine fara ca eu sa le fi facut ceva, ba cum ma imbrac, ba cum arat(desi nu arat iesita din comun). nu stiu cum sa relationez incat sa nu ma mai marginalizeze toti. vreau sfaturi

Răspuns Câştigător
| carabinierr a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic ma, ce ai? Tre sa fi tu indiferent de ce zice unu si alta
Prost anturaju asta unde te invartzi tu...

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Asa e lumea, trebuie sa scormoneasca si din ceva sa iasa ceva urat. sunt exagerati, ignora-i daca se iau dupa aparente si mai ales cauta scandal din nimic, tu fiind un om obisnuit nu merita!