| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema legata tot de întrebarea pusă de mine acum cateva zile.
Prietena mea a avut ciclul iar în dimineata asta ii vine sa vomite si o doare putin burta.
Oare ce sa fie?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

I-o fi fost rau de la ce a mancat, fetele mai pot sa aiba si probleme digestive nu doar ciclu si sarcini...

| Adrian1990 a răspuns (pentru Adry05):

De sarcina nici gand

| Adry05 a răspuns (pentru Adrian1990):

N-ai inteles ce am vrut sa zic

| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o ce a mancat.

| Adrian1990 a răspuns (pentru darrio2007):

Asa i s-a intamplat si luna trecută dupa ciclu

| darrio2007 a răspuns (pentru Adrian1990):

Se pierde mult calciu cand femeia/fata este la CM. Poate ca asta e problema ei. Alimentatia slaba in calciu.

| Andreeush a răspuns:

Simtomele ciclului menstrual.

| Adrian1990 a răspuns (pentru Andreeush):

Azi a fost ultima zi

| DevilRock a răspuns:

O fi mancat ceva stricat.

| ancuta286 a răspuns:

Cevaaa normaal. Poate fi o coincidenta sa aiba indigestie sau pur si simplu o simpoma a ciclului. Sa nu iti faci griji de alte lucruri