| ecs4ever a întrebat:

Prietena mea a avut ciclu in data de 15 iulie, si s-a terminat in 19, totusi mai avea putine scurgeri, in 19 iulie am facut dragoste, iar acum suntem in 22 august si nu i-a venit inca ciclul. ar trebui sa fim ingrijorati? ea simte de cateva zile bune ca ii vine sa vomite, o doare burta.ii e rau. ce sanse sunt sa aiba ceva probleme (sarcina)? astept raspunsuri multumesc.

3 răspunsuri:
| RavnTapt a răspuns:

Pai teoretic ar trebui sa nu va ingrijorati ca perioada de ovulatie a trecut.Dar pentru orice eventualitate luati un test de sarcina

| wuella a răspuns:

Dar ati folosit prezervativ?

| Weaver_Sorin_1990 a răspuns:

Ati folosit vreo metoda sa va protejati? Poate ea doar are ciclu neregulat si in acest caz nu ii vine in fiecare luna la aceeasi data, si mie mi se intampla la fel.Pentru orice eventualitate cumparati un test de sarcina