| YuKi_1060 a întrebat:

cand iti vine ciclul menstrual te doare sub burta neaparat? pentru ca pe mine ma doare burta adica la mijlocul burtitongue foarte tare de 2 zile si nu stiu ce sa credthinking

1 răspuns:
| Vanesituca a răspuns:

Pai depinde deoarece pentru unele persoane aceste dureri sunt obisnuite depinde si de organismul fiecaaruia deoarece daca esti de abia la inecputul menstruatiei prima data consider ca e ceva normal iar daca durerile continua parerea mea este sa consulti un medicwinkingSper ca te-am ajutat