| anonim_4396 a întrebat:

Am un abonament de 3 euro la vodafone, şi de fiecare data făceam cost suplementar, în jur de un euro-doi. Luna aceasta imi expiră abonamentul. Cam ce fel de telefon imi dă la prelungire de abonament? [fundiţa; x]

2 răspunsuri:
| T. AC a răspuns:

Intrebi acolo la reprezentantul la care mergi sa inchei/prelungesti contractul si iti ofera el o gama din care poti alege contra cost gratuite sunt mai multe mult succeswinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de fiecare lună ce ofertă au. Mergi la un magazin și consultă lista de oferte.
Pa, pa.