| Usagiii98 a întrebat:

Am un coleg de clasa care nu ma suporta.Am crezut ca doar mi se pare dar si prietena mea a spus acelasi lucru.Ma jigneste tot timpul. Ce sa fac? Nici macar Nu stiu de ce se poarta asa.

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Ignora`l e cea mai buna solutie sau lamureste lucrurile odata pentru totdeaunahappy

| Smileee_3231 a răspuns:

In aceeasi sitatie as putea zice ca sunt si euhappy.
Asa ca nu il bag in seama, vrand sa ii arat ca nu imi pasa de jignirile luihee hee.Eu am decis sa nu imi bat capul si cu asta pentru ca nu e deloc important pentru mine.
Poti sa faci la fel, sau gandeste-te un pic poate i-ai facut ceva care il determina sa te jigneasca si incearca sa vorbesti cu el, poate afli motivulhappy. Succes!