| ElenaMaria1 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace. Am intrat pe messenger, pe facebook de pe el si toti prietenii din lista mea mi s-au pus la contacte. Adica imi arata doar numele nu si numarul de telefon si ma enerveaza ca sunt prea multe si nu imi gasesc contactele mele de pe cartela usor? ce pot sa fac? Funda! Va rog ajutati-ma. Multumesc.

1 răspuns:
| GRRRRRR a răspuns:

Ce ti se intampla tie se numeste sincronizarea contactelor... poti rezolva la setari>conturi