| Anca1503 a întrebat:

Are cineva aparat dentar Damon / Speed? Cat costa? as vrea sa`mi pun si nu prea gasesc preturi pe net. fundita.

3 răspunsuri:
| gabi_5087 a răspuns:

Am eu dar il dau cu 150lei=1500

| adrian589 a răspuns:

Nu sunt inca in tratament dar am gasit multe detalii, inclusiv preturi pe site-ul www.drcrisan.ro.Sunt si eu in cautarea unei solutii pentru mine.

| ancaemy a răspuns:

Imi pun eu acum, in Cluj e 2400-2600 lei pe arcada, cam asta e pretul peste tot, aproximativ. Ortodontul spunea ca e cel mai bun in raportul calitate-pret, deci ti-l recomand.